wtorek, 23 kwietnia 2013

Basen za darmo, do oporu. Czyli do wszystkich ciężarówek!!!

Dziewczyny nie wiem czy wiecie, ale wszystkie kobiety w ciąży mogą bezpłatnie korzystać z Olsztyńskiej AquaSfery. Wystarczy zaświadczenie od lekarza prowadzącego ciążę. Ja z tego powodu jestem wniebowzięta, bo basen bardzo mi służy. Dodatkowo fakt, iż mogę siedzieć tam do oporu jest kojący. W końcu nie muszę co 3 minuty zerkać w napięciu na basenowy zegar, czy mój wykupiony czas już się kończy. Wszystkie bąbelki, masaże wodne i basen sportowy czekają na mnie o każdej porze dnia w nieograniczonej ilości. Ach cóż za komfort. Polecam, naprawdę warto skorzystać :)


Przy okazji zaczęłam poszukiwać strojów kąpielowych dla kobiet w ciąży, bo moje zaczynają robić się przyciasne. Nie jest to łatwe zadanie. Znaleźć coś funkcjonalnego, a przy okazji ładnego. Najwięcej dobrego w ofercie ma asos.com. Polskie sklepy nie wypadają dobrze.

Asos Maternity:i coś z polskich sklepów:2 komentarze:

  1. Wiedziałam niestety nigdy nie skorzystałam z oferty :( Miałam już za duże brzuszysko i stwierdziłam że kupowanie kostiumu na 2 miesiące przed porodem jest bezsensowne:)
    Następnym razem jednak na pewno będę uczęszczała :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Faktycznie kostium to trochę sprawa problemowa. Ja póki co zrobiłam mix: dół od jednego, góra od drugiego. Póki co się mieszczę! Dwuczęściowy kostium więcej zniesie :)

    OdpowiedzUsuń