czwartek, 30 maja 2013

Konkurs


Dziewczyny i chłopaki zapraszam do udziału w debiutanckim konkursie na moim blogu. Jest on "efektem ubocznym" Pierwszego Spotkania Olsztyńskich Blogerek, którego to byłam (jak już niektórzy wiedzą) współorganizatorką. Dzięki naszym wspaniałomyślnym sponsorom, którzy specjanie na konkurs ufundowali dodatkowe prezenty, możemy ruszyć z zabawą. Zaczynamy dzisiaj (30.05) o 20:00, a kończymy za tydzień (06.06) o 20:00. Wyniki opublikuję w piątek 7 czerwca do godziny 20:00. Nagrodę otrzymuje osoba, która według mojej subiektywnej oceny odpowie najciekawiej na pytanie:

JAK POWINNO WYGLĄDAĆ WYMARZONE SPOTKANIE BLOGEREK?


W konkursie weźmie udział 5 blogów:
A) blogi organizatorek Pierwszego Spotkania Olsztyńskich Blogerek:
caribu life
Rodzinka z Innego Świata 

B) blog Marysi czyli naszej inspiracji :)
art attack

C) oraz oczywiście blog Olsztyńskich Blogerek

UWAGA! UWAGA!
Można wziąć udział w każdym z 5 konkursów, ale można wygrać tylko raz. Odpowiedź na pytanie konkursowe proszę przysyłać jako WIADOMOŚĆ NA MAILA (agatabaldyga@gmail.com). Jeśli osoba, która wygra jest z Olsztyna, odbiera nagrodę w biurze Olsztyńskich Blogerek, jeśli poza Olsztynem - nagrody wysyłam kurierem.

7 czerwca na blogu opublikuję imię/nick osoby, która wygrała oraz jej wypowiedź. Potem już tylko czekam na podanie adresu wysyłki/terminu odbioru nagrody.

Na każdym blogu jest do wygrania torba z nagrodami. W każdej jest trochę inny skład prezentów niespodzianek, choć wszystkie są wyjątkowe! By uchylić rąbka tajemnicy gwarantuję, że dzięki nim chwila relaksu będzie się ciągnęła w nieskończoność :)

Z niecierpliwością czekam na Wasze wiadomości.

Powodzenia!!!
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz