wtorek, 16 lipca 2013

Spotkanie Blogerek w Gdyni - cd.

Przyszedł czas na pełną fotorelację ze Spotkania Blogerek w Gdyni. Samo spotkanie - istny CUD, MIÓD i ORZESZKI.  Nie ukrywam, że na początku dopadł mnie stres. Ten typ tak ma - zawsze obawiam się nowego. Zastanawiałam się jak wypadnę na forum grupy. Miałam bowiem za zadanie poprowadzić panel dyskusyjny na temat Savoir-Vivre w Blogosferze. Jednak niepotrzebnie się przejmowałam. Uczestniczki chętnie dyskutowały. Dopisały też humory. Wszystko widać na zdjęciach SubObiektywnej. Ach jak ona potrafi uchwycić emocje :) Miło było porozmawiać w zacnym gronie i wymienić się doświadczeniami. Sprzyjało nam miejsce spotkania - klimatyczna Lavenda Cafe, do której na pewno jeszcze wrócę. Muszę to napisać, bo mówiłam o tym wielokrotnie na żywo. Pozytywnie zaskoczyła mnie gościnność właścicieli lokalu. Serdeczni, życzliwi, uśmiechnięci. Widać, że prowadzą to miejsce z sercem. Klimat się udziela. Prawdziwi GOSPODARZE!!! Na dodatek przygotowali dla nas poczęstunek-niespodziankę: pyszną sałatę z gruszką i granatem, lemoniadę lawendową i wyśmienity deser. Dla mnie znalazła się nawet bezkofeinowa latte. Chwała Wam za to! No dobra, ale koniec wychwalania Lavendy. Czas na pokłony dla Organizatorek. Ania, Monika i Marysia stanęły na wysokości zadania i zapewniły nam dzień pełen wrażeń. No i oczywiście prezenty :) Bardzo Wam dziękuję. Cieszę się, że mogłam być częścią tej imprezy. Poznałam na żywo wyjątkowe dziewczyny. Takie spotkania zawsze zagrzewają mnie do działania i realizacji własnych celów. Dają tyle energii i pozytywnych wibracji. Chcę więcej, więcej i więcej!!! Do zobaczenia. Oczywiście mam nadzieję, że już niedługo ;)
10 komentarzy:

 1. domyślam się dlaczego :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. już Ci tłumacze - bo fajnie rozpracowałaś pomysł na zdjęcia, które graja głowną rolę na blogu, bo piszesz konkrety a nie jakieś ąse-madąse, bo lubię Cię prywatnie, o;)

   Usuń
  2. acha!!! a myślałam, że podlizałam Ci się foto z fajnymi mężczyznami :p

   Usuń
 2. No i świetnie! Kolejna zadowolona, to taka radocha że hej! Do zobaczenia i buziaaki!

  OdpowiedzUsuń
 3. dzisiaj od Tekstualnej i Emilki tu trafiłam i zostaję. miło tu, kolorowo, swojsko, Matczynie. taki spokój od Ciebie bije.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ile komplementów! Dziękuję i gorąco pozdrawiam :)

   Usuń
 4. "Lubię Twojego bloga, poobserwujemy??":))))) a tak serio to cieszę się, że choć przez chwilę miałam okazję z Tobą porozmawiać, a panel dyskusyjny wypadł bardzo fajnie:) Dobrze, że nie było czasu, żebym mogła się bardziej rozgadać;)
  http://www.fashionable.com.pl/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hahaha, mam nadzieję, że będę miała jeszcze okazję poznać Twoje gadulskie możliwości :)

   Usuń
 5. Piękne dziewczyny, świetne blogerki i widać po uśmiechach, że spotkanie udane :)

  OdpowiedzUsuń